خرید عمده لیمو خشک با بهترین کیفیت

لیمو خشک عمده پاک شده را می توانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم از مراکز معتبر نزدیک محل زندگی خود خریداری کنید و یا آن را با بهترین کیفیت از این فروشگاه همچنین با تخفیف ویژه بخرید.

لیمو ترش اسلایس شده از پر طرفدر ترین لیمو ها است و در بیشتر آشپزخانه ها یافت می شود این لیمو ترش در اغلب غذا های ایرانی وجود دارد قیمت این لیمو خشک ها را با توجه به عوامل موثر بر تولید آن می گذارند.

خرید عمده لیمو خشک با بهترین کیفیت

چه نوع لیمو عمانی برای خرید مناسب تر است؟

چه نوع لیمو عمانی برای خرید مناسب تر است؟ لیمو ترش عمانی یکی از پرطرفدار ترین لیمو هایی است که در اغلب خانه ها یافت می شود و در بیشتر غذا ها وجود دارد لیمو عمانی خشک با کیفیت از بهترین محصول ها است که در کشور به صورت انبوه یافت می شود و بازار فروش بسیار خوبی دارد حتی این لیمو عمانی را به کشور های دیگر نیز صادر می کنند و در اقتصاد کشور نقش شایانی دارد.

لیمو عمانی آن لیمو های هستند که خشک شده اند گفتی است ما انواع مختلف لیمو را داریم اما بیشتر لیمو های کوچک را خشک می کنند و حائز اهمیت است که لیمو عمانی در مکان های خاصی در ایران رشد می کند این لیمو خود یک نوع به خصوص از لیمو ها است برای خشک شدن بسیار مناسب اند.

لیمو عمانی مناسب باید گرد و کاملا خوشبو باشد به صورتی که بوی کهنگی ندهد و بوی تازه ی آن کاملا احساس شود همچنین این لیمو باید کاملا سالم باشد یعنی دچار هیچ شکستگی ای نشده باشد زیرا که موجب می شود گرد و غبار و یا حشرات ذره بینی وارد ان قسمت شکسته شوند پس حتما به این نکته توجه داشته باشید.

لیمو عمانی باید نازک باشد یعنی دارای پوست صفت نباشد تا به راحتی درون غذا قرار گیرد و بتواند آب درون غذا را جذب کند و با ویتامین ها و پروتئین های ترش مزه اش و آب مخلوط شود و مزه ی غذا را عالی کند، گفتنی است که این لیمو برای سلامت قلب و عروق مفید است اما بدی هایی نیز دارد یعنی نباید پوست تلخ مزه ی درون لیمو خورده شود زیرا باعث ایجاد سرطان می شود.

صادرات لیمو خشک به قیمت عمده

صادرات لیمو خشک به قیمت عمده

بیشتر بخوانید: لیمو عمانی خانگی سیاه بسته بندی شده

کشور ایران از جمله کشور هایی است که سالانه مقدار زیادی لیمو عمانی را به دیگر کشور ها صادر می کند و همچنین خواهان زیادی برای دریافت این لیمو ها از دیگر کشور ها وجود دارد و سالانه سفارش های زیادی را برای صادرات این لیمو ایران دریافت می کند.

صادرات لیمو عمانی به کشورهایی مثل عراق، ترکیه، روسیه، امارات، عمان، عربستان و کشور های اروپایی مثل آمریکا و… انجام می شود این لیمو های خشک در بسته بندی های مناسب از راه های هوایی و دریای به این کشور ها ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما