خرید لیمو ترش مکزیکن لایم از بهترین مزارع ایرانی و کیفیت جهانی

لیموترش در ویتامین C، فیبر و ترکیبات مختلف گیاهی مفید بالا است. این مواد مغذی مسئول بسیاری از مزایای سلامت هستند. در واقع، لیمو ممکن است از سلامت قلب، کنترل وزن و سلامت گوارشی حمایت کند. لیمو ترش مکزیکن لایم از بهترین مزارع ایرانی و با کیفیت جهانی به فروش می رسد. برای خرید لیمو ترش مکزیکن لایم می توانید به این نمایندگی مراجعه کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

لیمو ترش مکزیکن لایم

مزایای بهداشتی لیمو ترش مکزیکن لایم شامل تسکین از بیماری اسپروی، گلودرد، یبوست، سنگ کلیه، زخم های سرطانی و اختلالات لثه است. هم چنین به کاهش فشار خون، کاهش استرس، حفظ پوست سالم و ترویج یک کبد سالم کمک می‌ کند.

لیمو ترش همچنین به طور معمول برای کمک به هضم، کاهش کالری، کمک به از دست دادن وزن و جلوگیری از انواع خاصی از سرطان شناخته شده است. لیمو، همان طور که از نام آن پیداست، به سادگی آبی است که به آن لیمو اضافه شده است. مقدار لیمو که می‌ توان به آن اضافه کرد، به ترجیحات شخصی بستگی دارد و می‌ توان ان را یا داغ یا سرد مصرف کرد.

لیمو ترش مکزیکن لایم

  • حمایت از سلامت قلب

لیمو منبع خوبی از ویتامین ث است. یک لیمو حدود ۳۱ میلی‌ گرم ویتامین C را تامین می‌ کند که ۵۱ درصد مصرف روزانه مرجع است. تحقیقات نشان می‌ دهد که مصرف میوه و سبزی غنی از ویتامین C خطر ابتلا به بیماری‌ های قلبی و سکته مغزی را کاهش می‌ دهد. اما تنها ویتامین C نیست که برای قلب شما مناسب است. ترکیبات فیبر و گیاه موجود در لیمو نیز می‌ تواند به طور قابل توجهی برخی از عوامل خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد.

به عنوان مثال یک مطالعه نشان داد که خوردن ۲۴ گرم عصاره فیبر مرکبات به مدت یک ماه، سطح کلسترول کل خون را کاهش داد. ترکیبات گیاهی موجود در لیمو به نام هسپریدین و دیوسمین نیز به کاهش کلسترول یافته اند.

  • کمک وزن کنترل

لیمو اغلب به عنوان غذای کاهش وزن ترویج داده می‌ شود، و چند تئوری برای اینکه چرا این اتفاق می‌ افتد وجود دارد. یک نظریه رایج این است که فیبر پکتین محلول در ان ها در معده شما رشد می کند، و به شما کمک می کند تا برای مدت طولانی تر احساس کامل داشته باشید.

لیمو ترش مکزیکن لایم

این گفته است که بسیاری از مردم لیمو را به طور کامل نمی خورند. و به دلیل اینکه آب لیمو فاقد پکتین است، نوشیدنی آب لیمو نیز به همان شیوه ای که به آن تمام می شود را ترویج نمی دهد. نظریه دیگری پیشنهاد می کند که نوشیدن آب داغ با لیمو به شما کمک می کند وزن کم کنید.

با این حال، آب آشامیدنی شناخته شده است که به طور موقت تعداد کالری هایی را که می سوزانید افزایش می دهد، بنابراین ممکن است خود آب باشد که با کاهش وزن کمک می کند. نظریه‌ های دیگر بیان می‌ کنند که ترکیبات گیاهی در لیمو ممکن است به کاهش وزن کمک کند.

تحقیقات نشان می‌ دهد که ترکیبات گیاهی موجود در عصاره لیمو می‌ تواند به روشهای متعددی در جلوگیری یا کاهش افزایش وزن مؤثر باشد. در یک مطالعه، به موشهای تغذیه شده با رژیم غذایی غنی از پوست، پلی‌ فنلهای لیمو داده شد. آنها وزن و چربی بدن کمتری نسبت به دیگر موش ها به دست آوردند. با این‌ حال، هیچ مطالعه‌ ای اثر کاهش وزن ترکیبات لیمو را بر انسان تایید نمی‌ کند.

لیمو ترش مکزیکن لایم

  •  جلوگیری از سنگ کلیه

سنگ کلیه تکه های کوچکی هستند که وقتی ضایعات بلوری شده و در کلیه های شما ساخته می شوند، تشکیل می شوند. آنها بسیار معمول هستند، و افرادی که آنها را اغلب دریافت می کنند اغلب آنها را دریافت می کنند. اسید سیتریک با افزایش حجم ادرار و افزایش pH ادرار می تواند به جلوگیری از تشکیل سنگ های کلیه کمک کند، این امر محیط مناسبی را در تشکیل سنگ های کلیه فراهم می آورد.

فقط یک فنجان ۱/۲ (۴ اونس یا ۱۲۵ میلی لیتر) آبلیمو در روز می تواند به اندازه کافی اسید سیتریک برای جلوگیری از تشکیل سنگ در افرادی که در حال حاضر آنها را دارند کمک کند. برخی مطالعات نشان داده‌ اند که لیموناد به طور موثری مانع از سنگ کلیه شده است، اما نتایج مخلوط شده‌ اند. مطالعات دیگر هیچ‌ گونه تاثیری را نشان نداده‌ اند.

  •  محافظت در برابر کم خونی

کم خونی فقر آهن کاملا شایع می باشد. این کار زمانی رخ می دهد که اهن کافی از غذایی که می خورید بدست نمی آید. لیمو دارای مقداری آهن است، اما آنها در درجه اول از کم خونی با بهبود جذب اهن از مواد غذایی گیاهی جلوگیری می کنند. شکم شما آهن را از گوشت، مرغ و ماهی جذب می کند (به عنوان آهن هایم شناخته می شود) بسیار آسان، در حالی که آهن از منابع گیاهی (غیر گرم آهن) به راحتی جذب نمی شود.

لیمو ترش مکزیکن لایم

با مصرف ویتامین C و اسید سیتریک می‌ توان میزان جذب را افزایش داد. از آنجا که لیمو شامل ویتامین C و اسید سیتریک است، آنها ممکن است در برابر کم خونی محافظت کنند با اطمینان از اینکه شما آهن را تا حد ممکن از رژیم غذایی خود جذب کنید.

  •  کاهش خطر سرطان

یک رژیم غذایی سالم که میوه و سبزی داشته باشد ممکن است از بروز برخی سرطان ها جلوگیری کند. برخی مطالعات مشاهداتی نشان داده‌ اند که افرادی که بیشتر میوه مرکبات را می‌ خورند، خطر ابتلا به سرطان کمتری دارند، در حالی که مطالعات دیگر هیچ تاثیری در آن ها ندارد. در مطالعات لوله‌ های آزمایش، بسیاری از ترکیبات از لیمو، سلول‌ های سرطانی را کشته‌ اند. با این حال، آنها ممکن است تاثیر یکسانی بر بدن انسان نداشته باشند.

برخی محققان بر این باورند که ترکیبات گیاهی یافت شده در لیمو – مانند لیمونن و نارنیگین – می‌ توانند اثرات ضد سرطان داشته باشند، اما این فرضیه نیاز به بررسی بیشتری دارد.

لیمو

  • بهبود سلامت گوارشی

لیمو حدود ۱۰٪ کربوهیدرات ساخته می‌ شود، عمدتا به شکل فیبر محلول و قندهای ساده. فیبر اصلی در لیمو پکتین است، نوعی از فیبر محلول که به مزایای سلامتی مختلف مرتبط است. فیبر محلول می تواند سلامت روده را بهبود بخشد و هضم شکر و نشاسته را کند کند کند. این اثرات میتواند منجر به کاهش میزان قند خون شود.

با این حال، برای اینکه از مزایای فیبر لیمو برخوردار شوید، باید خمیر را بخورید. افرادی که آب لیمو می نوشند، بدون فیبری که در خمیر پیدا شود، از فواید فیبر غافل می شوند. اگر شما نیز قصد خرید این محصول را دارید و می‌ خواهید از خواص ویژه آن بهره مند شوید می توانید به این نمایندگی معتبر مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.