شرکت فروش لیمو عمانی روشن

لیمو عمانی با خشک کردن لیموهای تازه و زرد رنگ طی فرآیندی خاص به روش صنعتی یا خانگی تهیه می شود. بعد از خشک شدن، رنگ پوست آنها تغییر کرده و به رنگ روشن تا تیره در می آید. داخل لیموعمانی سیاه رنگ می باشد. لیمو عمانی به دلیل عطر و طعم و مزه ترش آن به عنوان چاشنی در غذا مورد مصرف قرا می گیرد.

شرکت فروش لیمو عمانی روشن با داشتن نمایندگی های مختلف در همه شهرهای کشور بصورت مستقیم و مراجعه حضوری و یا غیرمستقیم و از طریق سایت های اینترنتی اقدام به فروش لیمو عمانی باکیفیت می کند و مشتریان می توانند با خیال آسوده محصول خود را خریداری نمایند.

شرکت فروش لیمو عمانی روشن

خواص لیمو عمانی برای سرماخوردگی

خواص لیمو عمانی برای سرماخوردگی

لیمو عمانی یکی از انواع لیمو ترش با اندازه کوچک و رنگ سبز می باشد. دارای خواص فراوانی بوده و در سراسر دنیا به شکل خوراکی یا دارویی استفاده می شود. لیمو عمانی سرشار از مواد معدنی و املاح مانند: کلسیم، پتاسیم، انواع ویتامین C و D و… می باشد.

لیمو عمانی خواص معجزه گر بسیاری در درمان بیماری های مختلف دارد که در اینجا چند نمونه بیان می شود.

  • اشتها آور است.
  • ضد عفونی کننده
  • لیمو عمانی ضد نفخ بوده و برای تقویت معده بکار می رود.
  • جلوگیری کننده از بیماری های قلبی بدیل داشتن پتاسیم
  • بدلیل داشتن پتاسیم و کلسیم، کاهنده بیماری چربی خون و فشار خون می باشد.
  • به عنوان مسکن برای سردرد مفید می باشد.
  • درمانگر قوی سرفه و سرماخوردگی می باشد.

از آنجا که لیمو عمانی سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان بوده یکی از داروهای قوی برای درمان سرفه و سرماخوردگی می باشد. ویتامین C موجود در لیمو عمانی با التهابات سرما خوردگی مبارزه کرده، سیستم ایمنی بدن را افزایش داده و باعث از بین رفتن عفونت های ویروسی حاصل از سرما خوردگی در بدن می شود.

همچنین ویتامین C ، گلو درد حاصل از سرما خوردگی را درمان می کند. یکی از بهترین نمونه های لیموعمانی خشک در درمان سرماخوردگی لیمو عمانی ببری می باشد که می توان بصورت جوشانده با عسل، گل گاوزبان و… مصرف و از خواص درمانی آن استفاده نمود.

پخش کننده لیمو عمانی روشن

پخش کننده لیمو عمانی روشن

لیمو عمانی خشک یکی از چاشنی های پرطرفدار در تمام کشورهای دنیا بوده که به صورت سالم یا پودر شده در انواع غذاها استفاده می شود. لیمو عمانی خشک شده دارای طیف رنگی روشن و تیره می باشد.

مراکز متعددی در سراسر کشور وجود دارد که کار پخش لیمو عمانی را به شهرهای مختلف کشور و حتی به صورت صادرات به خارج از کشور انجام می دهند.

مرکز پخش لیمو عمانی روشن این محصولات را به صورت بسته بندی و یا فله به بازار عرضه می کند. مشتریان می توانند با مراجعه حضوری و یا از طریق سایت های اینترنتی این مراکز، محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما