صادرکنندگان لیمو خشک درجه یک ایرانی

لیمو خشک درجه یک ایرانی بهترین نوع لیمو خشک شناخته شده در سطح جهانی می باشد به طوری که برخی آن را لیمو عمانی ایرانی می نامند از این رو کشورمان هر ساله حجم زیادی از لیمو تولید شده در اغلب شهر ها به خصوص شهر های شمالی کشور را خشک کرده و علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی به کشور های دیگر نیز صادر می کنند و صادر کردن محصولی نشان کیفیت و مرغوبیت بالای آن می باشد.

صادرکنندگان لیمو خشک درجه یک ایرانی

معرفی مشخصات لیمو خشک درجه یک ایرانی

معرفی مشخصات لیمو خشک درجه یک ایرانی لیمو خشک در واقع لیموترش است و در غذاهای خلیج فارس و همچنین غذاهای ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر ترشی طعم تلخی نیز به آن اضافه می کند. آنها با جوشاندن آهک های رسیده در آب نمک، و سپس خشک شدن در آفتاب تا زمانی که داخل آن سیاه شود درست می شوند. رنگ بیرونی از قهوه ای مایل به زرد تا سیاه متفاوت است و به صورت لیمو عمانی برش خورده کامل، آسیاب شده فروخته می شوند.لیمو خشک را از لیموهای کوچک گرد و سالم تهیه می کنند.

موارد استفاده لیموهای سیاه معمولاً در انواع غذاهای دریایی، خورشت، گوشت استفاده می شود. آنها را قبل از اضافه کردن به ظرف سوراخ می کنند، پوست می کنند یا خرد می کنند. بعد از پختن نرم تر و خوراکی می شوند همچنین می توان آنها را پودر کرد و به غذاهای برنج اضافه کرد و شکل برش خورده آن را در نوشیدنی ها به عنوان ترش کننده یا تزئین در دسر و کنار نوشیدنی ها سرو می شود که به راحتی می توانید در فروشگاه ها لیمو عمانی درجه یک ایرانی را پیدا کنید.

خرید آسان لیمو خشک درجه یک ایرانی

خرید آسان لیمو خشک درجه یک ایرانی لیمو خشک از لیموی تازه به دست می آید که می توان آن را در خانه نیز خشک کرد ولی شما می توانید لیمو عمانی حلقه ای را تهیه کنید چون خشک کردن لیموی درسته کمی مشکل می باشد و خرید لیمو خشک صنعتی مقرون بصرفه تر می باشد و ما مرکزی هستیم که لیمو خشک درجه یک ایران را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خرید آسان شما ارائه می دهیم.

کافیست با راه های ارتباطی که قرار داده ایم ما با تماس گرفته و این محصول را درخواست کنید همکارانمان در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند و نیازتان را برآورده می کنند ناگفته نماند ما با تولید کنندگان لیمو خشک ارتباط مستقیم داریم و مطمئن می شویم که از لیموی تازه و مرغوب لیموی خشک تهیه می کنند و شما را از این بابت مطمئن می کنیم که کیفیت محصولاتمان و رضایت مشتریان شرط اول ما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما