قیمت عمده لیمو عمانی درشت صادراتی

قیمت عمده لیمو عمانی درشت صادراتی، هرچند ممکن است تحت تاثیر قیمت لیموی تازه و نوسانات بازار، دستخوش تغییر شود اما با توجه به عرضه مستقیم و بی واسطه ی آن بسیار مناسب بوده و برای مشتریان صرفه اقتصادی بیشتری دارد، توزیع کننده لیمو عمانی درشت، محصولات خود را از بهترین و مرغوبترین لیمو ترش های باغات لیموی کشور و طی فرآیند کاملا بهداشتی و استاندارد تهیه و با قیمت مناسب عرضه می کند.

قیمت عمده لیمو عمانی درشت صادراتی

مختصری درباره خرید لیمو عمانی درشت

مختصری درباره خرید  لیمو عمانی درشت لیمو عمانی که در بین مردم به لیمو خشک نیز شهرت دارد، از جمله چاشنی های محبوبی است که در اکثر خورشت های اصیل ایرانی، به طعم سازی بی نظیر غذا کمک می کند. لیمو عمانی در واقع همان لیمو ترش است که خشک شده و ماندگاری بالایی پیدا می کند. این نوع لیمو بیشتر در مناطق جنوب کشور کاشته می شود و نقش زیادی در غذاهای پر ادویه جنوبی دارد.

بسته به اینکه برای تولید این محصول از چه نوع لیمویی با چه اندازه ای استفاده شود، لیمو عمانی در سایز های مختلف و رنگ های تیره یا روشن به دست می آید که هر کدام از این لیمو عمانی ها برای طبخ برخی غذاها مناسبت تر است. به عنوان مثال از لیمو عمانی تیره بیشتر در قرمه سبزی و از لیمو عمانی روشن بیشتر در خورشت قیمه استفاده می شود.

لیمو عمانی درشت چون از لیمو ترش بزرگ تر و رسیده تر تهیه شده احتمال تلخی آن نسبت به انواع ریز، بسیار کمتر است و تجربه نشان داده که کیفیت بالاتری دارد؛ ضمن اینکه استفاده از لیمو عمانی های درشت برای زمانی که حجم غذا بیشتر است و به خصوص برای مراکز طبخ و توزیع غذای عمومی، آشپزخانه شرکت ها و ادارات، رستوران ها، کترینگ ها و … مقرون به صرفه تر بوده و طرفداران بیشتری دارد.

فروش تضمینی لیمو عمانی درشت ارازن

فروش تضمینی   لیمو عمانی درشت ارازن مرکز توزیع لیمو عمانی به واسطه استفاده از لیمو های درجه یک و روش های استاندارد و مناسب جهت خشک کردن آن ها، محصولات خود را با تضمین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مجموعه به خاطر سطح کیفی بالای محصولات و ایجاد تسهیلات مناسب برای خریداران، موفقیت زیادی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان داخلی داشته است که این حسن سابقه در تامین لیمو خشک درجه یک، زمینه را برای صادرات لیمو عمانی به سایر کشورها نیز فراهم کرده است.

عرضه عمده لیمو عمانی درشت و درجه یک با قیمت ارزان و رقابتی در کنار فروش بی واسطه و مستقیم این محصول، باعث ایجاد یک فرصت استثنایی برای مشتریان شده که در اسرع وقت و با کمترین صرف زمان و هزینه سفارشات خود را دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما