قیمت عمده لیمو عمانی سیاه درشت در تهران

لیموهای سیاه از زمان‌های بسیار قدیم یکی از اصلی‌ترین غذاهای ایرانی بوده است. قیمت های پایین و ارزش بالا دارد و همیشه تازه و شادابی را به غذاها منتقل می کند و علاوه بر طعم دهنده برای غذاها فوایدی زیادی برای سلامتی بدن دارد. قیمت عمده لیمو عمانی سیاه درشت در تهران بسیار مناسب می باشد چون به صورت عمده و از مرکز کشور صورت می گیرد سود کم تری روی آن می گذارند.

قیمت عمده لیمو عمانی سیاه درشت  در تهران

توضیحاتی پیرامون لیمو عمانی سیاه درشت

توضیحاتی پیرامون  لیمو عمانی سیاه درشت لیموهای سیاه لیموهای ترش هستند، لیمو عمانی آهکی با پوست نازک است که در آفتاب خشک می شود در منطقه خلیج فارس رشد کرده و مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک ماده در بسیاری از غذاها استفاده می شود به آنها چیزهای زیادی می گویند از جمله: لیمو خورشتی، لیمو ایرانی، لیمو خشک، لیمو خشک. که می توان پوست آن را از 3 یا 4 جا سوراخ کرده و به سوپ غلیظ اضافه کنید.

لیمو عمانی سیاه اندازه کوچکی دارند و به طور متوسط ​​2 تا 4 سانتی متر قطر دارند و به شکل گرد تا بیضی با احساس توخالی و سبک وزن هستند. رنگ پوست آن از قهوه‌ای مایل به زرد تا قهوه‌ای تیره متغیر است گاهی اوقات تقریباً سیاه به نظر می‌رسد و سخت، ضخیم و چرمی با خطوط خال‌دار و کم‌رنگ است. گوشت آن خشک شده قهوه ای تیره مایل به سیاه، شکننده و پوسته پوسته با تکه هایی از مغز چسبنده است.

لیموهای سیاه در هنگام باز شدن عطری تند دارند و طعم مرکباتی تند و شیرین با ته رنگ های تخمیری و مشک دار ارائه می دهند. لیمو سیاه در واقع لیموترش خشک شده است. آنها نام غلط خود را مدیون ترجمه انگلیسی از عربی هستند. لیمو سیاه بیشتر در آشپزی خاورمیانه به عنوان یک عامل ترش استفاده می شود می بینید که در چاشنی ها، سوپ ها و خورش ها و حتی آسیاب کردن آن در نان های مسطح استفاده می شود. برای استفاده از آنها در ظرف یا آنها را در آسیاب ادویه خرد کنید یا با چاقوی خرد کن سوراخ کنید سپس به ظرف خود اضافه کنید.

فروش ویژه لیمو عمانی سیاه درشت

فروش ویژه  لیمو عمانی سیاه درشت لیموهای خشک دارای طعم قوی هستند. آنها طعمی تند و سیتریک مانند لیموترش تازه دارند، اما طعمی خاکی و کمی دودی دارند و شیرینی لیموترش تازه را ندارند. از آنجایی که آنها حفظ می شوند طعم کمی تلخ و تخمیری نیز دارند، اما مزه ی تلخ عمدتاً روی پوست بیرونی و دانه های لیمو خشک متمرکز می شود با این حال ایرانیان آن را بسیار دوست دارند و در غذاهای خود استفاده می کنند از این رو بسیار پرفروش می باشد و همه ی مراکز فروش از جمله مرکز ما با فروش ویژه قیمت لیمو عمانی را بسیار پایین عرضه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما