قیمت لیمو خشک حلقه ای ارزان

قیمت نارنگی بازار تهران و لیمو خشک حلقه ای ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل و نوسانات موجود همچون نوع بسته بندی، کیفیت تولید، حجم و نوع سفارش و…. متغیر می باشد که با بررسی این عوامل و نوسانات می توان قیمت تقریبی این محصول را تخمین زد.

لازم به ذکر است که برای اطلاع از قیمت دقیق آن می توان با کارشناسان فروش مربوطه در سایت های ما تماس حاصل کرده و از قیمت دقیق آن مطلع و آگاه شد.

قیمت لیمو خشک حلقه ای ارزان

مشخصات ظاهری لیمو خشک حلقه ای

مشخصات ظاهری لیمو خشک حلقه ای به طور کلی نارنگی در تره بار و لیمو یکی از انواع مرکبات است که به صورت تازه و خشک شده از آن استفاده می کنند، از آن جایی که لیمو تازه قدرت ماندگاری بالایی ندارد از نوع خشک آن جهت استفاده طولانی مدت در تمامی فصول سال بهره می گیرند و دسترسی به آن در تمامی فصول امکان پذیراست.

لیمو خشک به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد می توان آن را به صورت کامل و سالم خشک کرد و یا این که بعد از حلقه یا ورقه کردن آن را خشک نمود که ظاهری شیک تر و شکیل تری دارد، اصولا لیمو خشک نوعی چاشنی است که جهت طعم و مزه دار کردن انواع خورش و یا دمنوش از آن بهره می گیرند.

مشخصات ظاهری لیمو خشک حلقه ای یا همان لیمو عمانی درجه یک ظاهر ورقه ای شکل آن می باشد که به صورت اسلایس شده یا پرک شده جهت ترش کردن و طعم بخشیدن به انواع غذا های ایرانی مثل قرمه سبزی، انواع خوراک، انواع دمنوش و… مورد استفاده قرار می گیرد.

لیمو ورقه ای شکل یا حلقه ای به علت شکل ظاهری زیبایی که در غذا ایجاد می کند از طرفداران بیشماری برخوردار است، استفاده از این نوع لیمو خشک دیگر نیازی به سوراخ کردن و یا پودر کردن لیمو ندارد ک به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیمو خشک شده به روش سنتی و یا خانگی با کمک تابش نور خورشید تهیه شده و همچنین به روش صنعتی یا کارخانه ای نیز تهیه و تولید می‌ شود و به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد از طرفداران بیشماری برخوردار است، این چاشنی دارای کالری پایینی است و طبع آن سرد و خشک می باشد و به دلیل املاح و مواد معدنی ارزشمندی که دارد برای سلامتی و درمان بسیاری از امراض بدن مفید می باشد.

فروشندگان بزرگ لیمو خشک حلقه ای

فروشندگان بزرگ لیمو خشک حلقه ای فروشندگان لیمو خشک حلقه ای این چاشنی خوشمزه و پرخاصیت را در بهترین کیفیت ممکن و مناسبترین قیمت و به روش های مختلف حضوری و یا غیر حضوری به دست متقاضیان آن در اقصی نقاط کشور می رسانند و هدف آن تامین نیاز بازار های داخلی و خارجی و جلب رضایت مشتریان می باشد.

صادرات لیمو عمانی توسط این فروشندگان به صورت عمده کمک شایانی به کاهش قیمت نهایی آن کرده و مقرون به صرفه تر خواهد بود، همچنین ارسال آن به سراسر کشور باعث افزایش بازدهی صادرات و تامین بخشی از درآمد و بودجه کشور می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.