قیمت لیمو عمانی شیراز کیلویی

قیمت لیمو عمانی شیراز کیلویی بسته به کیفیت محصول و مرکزی که آن‌را تهیه می کنید، متفاوت می باشد. عمدتا در مراکز عمده فروشی، این محصول با قیمت به مراتب پایین تری از خرده فروشی های سطح شهر عرضه می شود و به همین دلیل خرید از این مرا‌‌کز می تواند انتخاب به صرفه تری باشد. لیمو عمانی جزو محصولاتی است که برای خوش عطر و طعم کردن غذا به خصوص قرمه سبزی به وفور استفاده می شود که در بخش بعدی بیشتر با مشخصات آن آشنا می شوید‌.

قیمت لیمو عمانی شیراز کیلویی

لیمو عمانی شیراز چه مشخصاتی دارد؟

لیمو عمانی شیراز چه مشخصاتی دارد؟ لیمو عمانی شیراز به دلیل شرایط آب و هوایی این منطقه مشخصات خاصی هم دارد که باعث شده است تا در میان مصرف کنندگان شناخته و پر طرفدار شود. یکی‌ از این مشخصات طعم بسیار ملایم و جذاب و مشخصه دیگر سطح کیفی بالای آن می باشد.

رنگ لیمو عمانی متفاوت بوده و در انواع مشکی و زرد به بازار عرضه می شود که در میان آن ها تفاوت های جزئی هم دیده می شود. ارزش غذایی نسبتا بالا یکی از دیگر مشخصاتی است که به وضوح در لیمو عمانی شیراز به چشم می خورد. این محصول سرشار‌ از ویتامین سی و دیگر ویتامین ها برای بدن بوده که استفاده از آن در غذاهای مختلف نه تنها طعم آن را که ارزش غذایی آن‌ را هم به طور چشمگیری افزایش می دهد.

کمک به عملکرد بهتر در قلب و معده و درمان سرفه به دلیل خاصیت ضد عفونی از فوایدی است که مصرف کنندگان می توانند از آن بهره مند شوند‌.

سفارش لیمو عمانی شیراز عمده

سفارش لیمو عمانی شیراز عمده مطمئنا در صورت ‌سفارش لیمو عمانی شیراز از مراکز معتبر از کیفیت محصول خود راضی خواهید و دیگر نگرانی های رایج بین مصرف کنندگان لیمو عمانی را نخواهید داشت‌. از این رو به انتخاب مراکز معتبر فروش لیمو ترش خشک شده تاکید زیادی می شود.

همان طور که‌ در بخش قبلی هم به آن اشاره شده امکان خرید این محصول با قیمت پایین تر از طریق مراکز عمده فروشی بیشتر امکان پذیر می باشد چرا که عمده این مراکز ارتباط مستقیمی با تولید کننده و یا وارد کننده خواهند داشت و به همین دلیل محصول با کمترین میزان واسطه به دست مصرف کننده می رسد. از این رو قیمت به مراتب مناسبی تری به نسبت مراکز عرضه کننده دیگر خواهند داشت.

این مرکز جزو معتبر ترین مراکز عرضه کننده لیمو عمانی 1 کیلویی می باشد که کیفیت آن نیازی به تعریف نداشته و اطمینان داریم که از سطح کیفی و طعم محصول رضایت خواهید داشت. برای سفارش محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما