مرکز خرید و فروش لیمو عمانی پاک شده درجه یک در تبریز

لیمو عمانی میوهٔ خشک‌ شده‌ای است که به‌ عنوان چاشنی در غذاهای خاورمیانه‌ای خصوصاً ایرانی استفاده می‌شود. لیمو امانی تازه رنگ خردلی دارد و بسیار ترش است. به‌ طوری‌ که تازه‌ اش را معمولاً نمی‌توان به‌تنهایی مصرف کرد؛ بنابراین آن را در آفتاب خشک می‌کنند تا داخل آن به رنگ سیاه درآید و به صورت لیمو عمانی پاک شده نیز به فروش می رسد.

رنگ پوستهٔ خارجی آن از زرد قهوه‌ای تا سیاه بوده و آن را به‌صورت چاشنی در غذا مورد استفاده قرار می‌دهند. لیمو امانی به‌صورت گرد کوبیده‌شده یا درسته عرضه می‌شود.

مرکز خرید و فروش لیمو عمانی پاک شده درجه یک در تبریز

تاثیر بسته بندی لیمو عمانی بر افزایش صادرات

تاثیر بسته بندی لیمو عمانی بر افزایش صادرات محصول لیمو عمانی در دیگر کشور ها طرفداران زیادی داشته و در این کشور ها گاهی نیز آن‌ها را به‌صورت گرد کوبیده به خوراکهای برنجی می‌افزایند. مثلاً در خوراک خلیجی پرادویه‌ای با نام بهارات یا کبسا از این محصول در کشورهای عرب همسایه همچون عراق، کویت و بحرین نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود برای پرهیز از تلخ شدن غذا بهتر است پیش از افزودن آن به غذا تخم‌های آن را درآورد. در ضمن وقتی درسته در غذا انداخته می‌شود محل تجمع روغن شده و خوردن آن هر چند که خود کالری ندارد، توصیه نمی‌شود.

از مهمترین موارد برای صادرات لیمو عمانی بسته بندی آن است. از آنجایی که بازار فروش این محصول بسیار گسترده است در این بازار رقابتی می بایست از تمام ظرفیت ها به نحو احسنت استفاده کرد که از مهمترین این ظرفیت ها بسته بندی محصول است.

برای بسته بندی صادراتی محصول می بایست صادرکننده از دو عنصر تجربه و خلاقیت کمک بگیرد، تجربه از بررسی کردن بسته بندی صادراتی دیگر شرکت ها حاصل می شود و با بررسی نوع بسته بندی شرکت های بزرگ در این عرصه می توان سرنخ های خوبی در مورد چگونگی انجام یک بسته بندی مناسب و صادراتی به دست آورد.

بیشتر بخوانید: ليمو خشك اسلايس

اما مهمترین عامل در بسته بندی مواد خلاقیت است. مشتری باید با توجه به فرهنگ و آداب رسوم کشور هدف و همچنین سلیقه ای عمومی اجتماع از خلاقیت خود بهره برده و بسته بندی طراحی کند که مشتری را به سوی خود جذب کند. درآخر اینکه فراموش نکنید حتی بهترین محصولات اگر در بسته بندی مناسب عرضه نشود، فروش مناسبی نخواهد داشت.

صادر کننده لیمو عمانی پاک شده با بهترین کیفیت

صادر کننده لیمو عمانی پاک شده با بهترین کیفیت برای صادرات محصول لیموی عمانی گروه بازرگانی عرشیا با افتخار اعلام می دارد که با اضافه کردن این محصول به سبد فروش خود ظرفیت تامین لیموی عمانی با کیفیت بسیار مطلوب جهرم را به صورت پاک شده و بدون پوست دارا می باشد و آماده تحویل این محصول پرطرفدار در مقیاس صادراتی به خریدران عزیز می باشد.

مشتریان عزیزی که قصد خرید لیموی عمانی پاک شده به مقدار عمده و به صورت مستقیم و بدون واسطه از این گروه بازرگانی میباشند، میتوانند شماره خود را در کادر درنظر گرفته شده در سایت وارد کرده تا کارشناسان ما در اصرع وقت جهت مشاوره و خرید با آنها تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما